Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním
Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním

Kovové zrkadlá ICONIC s mrežovaním

Zrkadlo vyrobíme podľa Vašej predstavy v nadštandardnom prevedení. Na presný rozmer vypracujeme proporčný návrh. Zrkadlá sú v absolútne nadštandardnom prevedení.

  • Cena od

    299,00€

  • 249,17€ bez DPH

Popis

Materiál industriálnych zrkadiel je kov. Ten je upravený základovou farbou na ochranu do vlhkého prostredia. Následne práškovou farbou, ktorú vypaľujeme v peci pri vysokej teplote.
Tento spôsob upravenia rámu je aj maximálne odolný voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu. Priečky zrkadla sú na spojoch precízne zvárané aby vyzerali jednoliato.
Používame zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii. Zrkadlá sú s leštenými hranami aj pri prevedení industrial, čo vytvára briliantový odlesk po obvode.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.