Hranaté zrkadlo INTEGRO v ráme (na mieru)
Hranaté zrkadlo INTEGRO v ráme (na mieru) Hranaté zrkadlo INTEGRO v ráme (na mieru) Hranaté zrkadlo INTEGRO v ráme (na mieru) Hranaté zrkadlo INTEGRO v ráme (na mieru) Hranaté zrkadlo INTEGRO v ráme (na mieru) Hranaté zrkadlo INTEGRO v ráme (na mieru) Hranaté zrkadlo INTEGRO v ráme (na mieru)

Hranaté zrkadlo INTEGRO v ráme (na mieru)

Hranaté zrkadlo s výkonným integrovaným svietením. Typ integrovaného svetla si vyberáte z viacerých možných variant. Farbu rámu si vyberáte zo vzokovníka. Posielame cenovú ponuku.

  • Cena od

    299,00€

  • 249,17€ bez DPH

Popis

Zrkadlo je vyrobené v najvyšších štandardoch.

Používame strieborné zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED niesú viditeľné a ide o jednoliate svetlo. LED sú hliníkovej lište kryté difúzorom.

Integrované makeup svietenie je plnohodnotné a výkonné nie len dekoračné.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Uchytenie zrkadla je na špeciálne kovanie, ktoré zamedzuje nežiadúcim pohybom pri starostlivosti o zrkadlo.

Špecifikácie

Doprava dohodou
Dodacia doba 1-4 týždne
Montáž dohodou
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkonné a plnohodnotné LED - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - kryté LED v lište s difúzorom - ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou

Ostatné varianty

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.