Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss
Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss

Machové zrkadlo ICONIC Bolmoss

Pútavé dielo, ktoré nevyžaduje žiadnu údržbu ani slnečné svetlo. Dodáva interiéru živé farby a je dokonalým prírodným a organickým prvkom do akéhokoľvek interiéru.

  • 349,00€

  • 290,83€ bez DPH
Skladom

Popis

VIDEO - machové zrkadlo

Svet zrkadiel dopĺňame o inovatívne kúsky s prírodnou tvárou.

Design by ICONIC
Dizajn produktu s ochrannom známkou.

Používame zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.

Zrkadlá sú brúsené a leštené s briliantovým odleskom. “Body“ LED a samotné LED niesú viditeľné ani z bočného pohľadu. Ide o jednoliate svetlo vychádzajúce spoza zrkadla. Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Machové zrkadlo je konštrukčne navrhnuté tak, aby sa v budúcnosti ktorákoľvek jeho súčasť dala vymeniť v prípade nutnosti.

Použitý stabilizovaný mach spĺňa vyššie štandardy kvality čo sa týka farby a odolnosti.

Špecifikácie

Doprava Slovensko 0€ / Česko 15€
Dodacia doba 2 - 3 týždne
Montáž Jednoduchá montáž na závesné kovanie. (všetko je súčasťou produktu)
Použitý materiál Drevo, stabilizovaný mach
Starostlivosť Prach z rámu Vám stačí utrieť handričkou. Podľa prašnosti v miestnosti mach cca raz za 5 mesiacov prejdite antistatickou prachovkou. Inú starostlivosť si zrkadlo nežiada.
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkonné a plnohodnotné LED - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - kryté LED v lište s difúzorom - ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou
Ošetrenie Zrkadlo je v našej dielni ošetrené nanotechnológiou.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.