Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY
Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY

Okrúhle zrkadlo INTEGRO - KOVOVÉ RÁMY

Vášeň pre tvorbu zrkadiel nás vedie a výsledkom našej práce je aj toto prevedenie zrkadla ICONIC. V prípade otázok alebo prispôsobenia zrkadla na mieru nás kontaktujte.

  • 383,90€

  • 319,92€ bez DPH
Skladom

Popis

Zrkadlo je vyrobené v najvyšších štandardoch.

    Používame strieborné zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
    Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED niesú viditeľné a ide o jednoliate svetlo. LED sú hliníkovej lište kryté difúzorom.
    Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Uchytenie zrkadla je na špeciálne kovanie, ktoré zamedzuje nežiadúcim pohybom pri starostlivosti o zrkadlo.
    Integrované make-up svietenie je plnohodnotné a výkonné nie len dekoračné.

Špecifikácie

Doprava Slovensko 0€ / Česko 15€
Dodacia doba 3-4 týždne
Montáž Jednoduché zavesenie na montážne kovanie.
Použitý materiál Drevo, zrkadlo, LED pás, hliníkový profil, LED napájací zdroj
Starostlivosť Žiadna, prach stačí utrieť handričkou
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkonné a plnohodnotné LED - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - kryté LED v lište s difúzorom
Vhodné do Kúpelňa, detská izba, predsieň, spálňa, obývačka
Ošetrenie Zrkadlo je v našej dielni ošetrené nanotechnológiou.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.