Machové zrkadlo ICONIC - Design 2

Machové zrkadlo ICONIC - Design 2
Machové zrkadlo ICONIC - Design 2 Machové zrkadlo ICONIC - Design 2 Machové zrkadlo ICONIC - Design 2 Machové zrkadlo ICONIC - Design 2 Machové zrkadlo ICONIC - Design 2 Machové zrkadlo ICONIC - Design 2

Machové zrkadlo ICONIC - Design 2

Pozdvihnite svoj interiér novým prevedením machového zrkadla ICONIC so zaoblenými hranami rámu aj zrkadla. Vypracujeme Vám cenovú ponuku podľa rozmeru na mieru.

  • Cena od

    359,00€

  • 299,17€ bez DPH

Popis

Používame zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Zrkadlá sú brúsené a leštené s briliantovým odleskom. Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED a samotné LED niesú viditeľné.
Ide o jednoliate svetlo vychádzajúce spoza zrkadla.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Machové zrkadlo je konštrukčne navrhnuté tak, aby sa v budúcnosti ktorákoľvek jeho súčasť dala vymeniť v prípade nutnosti.
Použitý stabilizovaný mach spĺňa vyššie štandardy kvality čo sa týka farby a odolnosti.

Špecifikácie

Dodacia doba cca 2 - 3 týždne
Použitý materiál Mach, drevo, zrkadlo, hliník, LED
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkon prispôsobený produktu - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - LED niesú viditeľné - ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou
Ošetrenie Zrkadlo je v našej dielni ošetrené nanotechnológiou.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.