Machové zrkadlo ICONIC - atyp tvar

Machové zrkadlo ICONIC - atyp tvar
Machové zrkadlo ICONIC - atyp tvar Machové zrkadlo ICONIC - atyp tvar Machové zrkadlo ICONIC - atyp tvar Machové zrkadlo ICONIC - atyp tvar

Machové zrkadlo ICONIC - atyp tvar

Pozdvihnite svoj interiér zaujímavým prevedením machového zrkadla ICONIC v atypickom tvare rámu a zrkadla. Vypracujeme Vám cenovú ponuku podľa rozmeru a tvaru navrhnutého pre Vás na mieru.

  • Cena od

    359,00€

  • 299,17€ bez DPH

Popis

Zrkadlo je s možnosťou LED podsvietenia alebo integrovaného svietenia. LED je ovládané vypínačom na ráme zrkadla alebo Vašim centrálnym vypínačom v miestnosti či kombináciou vypínačov.


Používame zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.

Zrkadlá sú brúsené a leštené s briliantovým odleskom. Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED a samotné LED niesú viditeľné.

Ide o jednoliate svetlo vychádzajúce spoza zrkadla.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Machové zrkadlo je konštrukčne navrhnuté tak, aby sa v budúcnosti ktorákoľvek jeho súčasť dala vymeniť v prípade nutnosti.

Špecifikácie

Dodacia doba cca 2 - 3 týždne
Použitý materiál Mach, drevo, zrkadlo

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.