O nás

Tvorba ICONIC

Sme rodinná firma s profesionálnym zameraním na navrhovanie a výrobu zrkadiel v nadštandardnom prevedení pôsobiaca na strednom Slovensku v Podpoľaní. Našou filozofiou je tvoriť unikátne zrkadlá nielen s úmyslom na odraz Vašej fyzickej krásy, ale aj ako bránu k Vašej vnútornej duchovnej harmónii.

Kladieme veľký dôraz na precíznu výrobu z kvalitných materiálov, detaily opracovania skla, detaily rôznych typov LED svietení a detaily pri výrobe rámov z rôznych drevín a kovu. Všetky tieto detaily robia zrkadlá ICONIC jedinečnými a dávajú im osobnosť, ktorá ich odlišuje od bežných zrkadiel.
Naším poslaním je ukázať zákazníkom, že precízne vyrobené zrkadlá na mieru dokážu v interiéri zázraky a znamenajú tiež investíciu do kvalitných dlhotrvajúcich osvetľovacích riešení.

Veľký význam dávame osobnému prístupu ku každému zákazníkovi, snažíme sa budovať dlhodobé vzťahy s partnermi a poskytovať výnimočné produkty, ktoré doteraz na trhu neexistovali. V ICONIC sme oddaný tvorbe jedinečných produktov s dušou a osobnosťou, ktoré majú schopnosť výrazne ovplyvniť celkovú atmosféru v interiéri a ponúknuť plnohodnotnú funkčnosť a krásu ukrytú v detailoch.

Výroba zrkadiel je našou vášňou.

Ak máte záujem o naše produkty pre Váš interiér či projekt neváhajte nás kontaktovať! Tešíme sa na Vás!

onas


Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.