Hranaté machové zrkadlo Ambient Bollmoss

Hranaté machové zrkadlo Ambient Bollmoss
Hranaté machové zrkadlo Ambient Bollmoss Hranaté machové zrkadlo Ambient Bollmoss Hranaté machové zrkadlo Ambient Bollmoss Hranaté machové zrkadlo Ambient Bollmoss Hranaté machové zrkadlo Ambient Bollmoss Hranaté machové zrkadlo Ambient Bollmoss Hranaté machové zrkadlo Ambient Bollmoss

Hranaté machové zrkadlo Ambient Bollmoss

Hranaté machové zrkadlo s ambientným podsvietením machu. Prevedenie je s podsvietením vychádzajúcim spoza zrkadla na mach, čo krásne zvýrazní 3D štruktúru machu.

  • Cena od

    299,00€

  • 249,17€ bez DPH

Popis

Používame zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Zrkadlá sú brúsené a leštené s briliantovým odleskom. Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED a samotné LED niesú viditeľné ani z bočného pohľadu. Ide o jednoliate svetlo vychádzajúce spoza zrkadla.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Machové zrkadlo je konštrukčne navrhnuté tak, aby sa v budúcnosti ktorákoľvek jeho súčasť dala vymeniť v prípade nutnosti.
Použitý stabilizovaný mach spĺňa najvyššie štandardy čo sa týka kvality, farby, odolnosti a jeho samotného lepenia.

Špecifikácie

Dodacia doba cca 4 - 5 týždňov
Použitý materiál Drevo, stabilizovaný mach bollmoss svetlozelený, zrkadlo, hliník,
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkon prispôsobený produktu - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - LED niesú viditeľné - ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.