Bezrámové zrkadlá v atypickom tvare (NA MIERU) ✏
Bezrámové zrkadlá v atypickom tvare (NA MIERU) ✏ Bezrámové zrkadlá v atypickom tvare (NA MIERU) ✏ Bezrámové zrkadlá v atypickom tvare (NA MIERU) ✏ Bezrámové zrkadlá v atypickom tvare (NA MIERU) ✏ Bezrámové zrkadlá v atypickom tvare (NA MIERU) ✏ Bezrámové zrkadlá v atypickom tvare (NA MIERU) ✏ Bezrámové zrkadlá v atypickom tvare (NA MIERU) ✏ Bezrámové zrkadlá v atypickom tvare (NA MIERU) ✏

Bezrámové zrkadlá v atypickom tvare (NA MIERU) ✏

Bezrámové zrkadlo v atypickom tvare Vám do Vášho priestoru navrhneme a nakreslíme aby bolo proporčne správne. Vyrábame ich bez LED, s integrovaným svietením alebo ambientným podsvietením. Pošleme Vám cenovú ponuku.

  • Cena od

    390,00€

  • 325,00€ bez DPH

Popis

Zrkadlo je vyrobené v najvyšších štandardoch.

Používame strieborné zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED niesú viditeľné a ide o jednoliate svetlo. LED sú hliníkovej lište ohýbanej do kruhu a dodatočne kryté difúzorom.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Uchytenie zrkadla je na špeciálne kovanie, ktoré zamedzuje nežiadúcim pohybom pri starostlivosti o zrkadlo.

Špecifikácie

Doprava posielame CP
Dodacia doba cca 1 - 3 týždne
Montáž posielame CP
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - jednoliate svetlo - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - kryté LED v lište s difúzorom- ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou
Ošetrenie Zrkadlo je v našej dielni ošetrené nanotechnológiou.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.