Hranaté machové zrkadlo Ambient Moss
Hranaté machové zrkadlo Ambient Moss Hranaté machové zrkadlo Ambient Moss Hranaté machové zrkadlo Ambient Moss Hranaté machové zrkadlo Ambient Moss Hranaté machové zrkadlo Ambient Moss Hranaté machové zrkadlo Ambient Moss Hranaté machové zrkadlo Ambient Moss Hranaté machové zrkadlo Ambient Moss

Hranaté machové zrkadlo Ambient Moss

Hranaté machové zrkadlo s ambientným podsvietením machu a nastavením intenzity svetla sa stane dominantou interiéru a navodí úžasnú atmosféru.

  • Cena od

    299,00€

  • 249,17€ bez DPH

Popis

Používame zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Zrkadlá sú brúsené a leštené s briliantovým odleskom. Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED a samotné LED niesú viditeľné ani z bočného pohľadu. Ide o jednoliate svetlo vychádzajúce spoza zrkadla.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Machové zrkadlo je konštrukčne navrhnuté tak, aby sa v budúcnosti ktorákoľvek jeho súčasť dala vymeniť v prípade nutnosti.
Použitý stabilizovaný mach spĺňa najvyššie štandardy čo sa týka kvality, farby, odolnosti a jeho samotného lepenia.

Špecifikácie

Dodacia doba cca 4 - 5 týždňov
Použitý materiál Drevo, stabilizovaný mach, zrkadlo prémiovej rady ručne rezané a leštené
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkon prispôsobený produktu - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - LED niesú viditeľné - ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.