Machové zrkadlo Afflato Ambient Moss
Machové zrkadlo Afflato Ambient Moss Machové zrkadlo Afflato Ambient Moss Machové zrkadlo Afflato Ambient Moss Machové zrkadlo Afflato Ambient Moss Machové zrkadlo Afflato Ambient Moss Machové zrkadlo Afflato Ambient Moss Machové zrkadlo Afflato Ambient Moss

Machové zrkadlo Afflato Ambient Moss

Pozdvihnite svoj interiér prevedením machového zrkadla ICONIC Afflato so zaoblenými hranami rámu a zrkadla. Vypracujeme Vám cenovú ponuku ako aj proporčný návrh zrkadla podľa rozmeru na mieru.

  • Cena od

    359,00€

  • 299,17€ bez DPH

Popis

Používame zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Zrkadlá sú brúsené a leštené s briliantovým odleskom. Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED a samotné LED niesú viditeľné.
Ide o jednoliate svetlo vychádzajúce spoza zrkadla.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Machové zrkadlo je konštrukčne navrhnuté tak, aby sa v budúcnosti ktorákoľvek jeho súčasť dala vymeniť v prípade nutnosti.
Použitý stabilizovaný mach spĺňa vyššie štandardy kvality čo sa týka farby a odolnosti.

Špecifikácie

Dodacia doba 3 -4 týždne
Použitý materiál Drevo, stabilizovaný mach, zrkadlo prémiovej rady ručne rezané a leštené
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkon prispôsobený produktu - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - LED niesú viditeľné - ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou
Ošetrenie Zrkadlo je v našej dielni ošetrené nanotechnológiou.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.