Drevené okrúhle zrkadlo Integro a Ambient LED
Drevené okrúhle zrkadlo Integro a Ambient LED Drevené okrúhle zrkadlo Integro a Ambient LED Drevené okrúhle zrkadlo Integro a Ambient LED Drevené okrúhle zrkadlo Integro a Ambient LED Drevené okrúhle zrkadlo Integro a Ambient LED Drevené okrúhle zrkadlo Integro a Ambient LED Drevené okrúhle zrkadlo Integro a Ambient LED Drevené okrúhle zrkadlo Integro a Ambient LED

Drevené okrúhle zrkadlo Integro a Ambient LED

Okrúhle zrkadlo s extra výkonným integrovaným svetlom, ktoré Vás bude tešiť pri každom pohľade naň. Zrkadlo je precízna ručná výroba. Prispôsobenie detailov je na mieru po objednávke.

  • 450,00€

  • 375,00€ bez DPH
Skladom

Popis

Zrkadlo je vyrobené v najvyšších štandardoch.

Používame strieborné zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED niesú viditeľné a ide o jednoliate svetlo. LED sú hliníkovej lište kryté difúzorom.

Integrované makeup svietenie je plnohodnotné a výkonné nie len dekoračné.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Uchytenie zrkadla je na špeciálne kovanie, ktoré zamedzuje nežiadúcim pohybom pri starostlivosti o zrkadlo.

Špecifikácie

Doprava Slovensko 0€ / Česko 15€
Dodacia doba 3-4 týždne
Montáž Jednoduché zavesenie na montážne kovanie.
Použitý materiál Drevo, zrkadlo, LED pás, hliníkový profil, LED napájací zdroj
Starostlivosť Žiadna, prach stačí utrieť handričkou
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkonné a plnohodnotné LED - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - kryté LED v lište s difúzorom
Vhodné do Kúpelňa, detská izba, predsieň, spálňa, obývačka
Ošetrenie Zrkadlo je v našej dielni ošetrené nanotechnológiou.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.