Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏
Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏ Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏

Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (NA MIERU) ✏

Zrkadlá vyhotovujeme do detailu na mieru. Preto nás pre cenovú ponuku kontaktujte. Jeho zapínanie svetla, rozmery, farbu svetla, farbu rámu si upresníme aby sa dokonalo hodilo do Vášho interiéru.

  • Cena od

    399,00€

  • 332,50€ bez DPH

Popis

Zrkadlo je vyrobené v najvyšších štandardoch.
Používame strieborné zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED niesú viditeľné a ide o jednoliate svetlo. LED sú hliníkovej lište kryté difúzorom.
Integrované makeup svietenie je plnohodnotné a výkonné nie len dekoračné.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Uchytenie zrkadla je na špeciálne kovanie, ktoré zamedzuje nežiadúcim pohybom pri starostlivosti o zrkadlo.

Špecifikácie

Doprava Slovensko 0€ / Česko 15€
Dodacia doba 3-4 týždne
Použitý materiál Drevo, zrkadlo, LED pás, hliníkový profil, LED napájací zdroj
Starostlivosť Žiadna, prach stačí utrieť handričkou
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkonné a plnohodnotné LED - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - kryté LED v lište s difúzorom - ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou
Vhodné do Kúpelňa, predsieň, spálňa..
Ošetrenie Zrkadlo je v našej dielni ošetrené nanotechnológiou.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.