Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru)

Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru)
Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru) Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru)

Oválne zrkadlá s integrovaným svietením (na mieru)

Zrkadlá vyhotovujeme do detailu na mieru. Preto nás pre cenovú ponuku kontaktujte. Jeho zapínanie svetla, rozmery, farbu svetla, farbu rámu si upresníme aby sa dokonalo hodilo do Vášho interiéru.

  • Cena od

    399,00€

  • 332,50€ bez DPH

Popis

Zrkadlo je vyrobené v najvyšších štandardoch.
Používame strieborné zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED niesú viditeľné a ide o jednoliate svetlo. LED sú hliníkovej lište kryté difúzorom.
Integrované makeup svietenie je plnohodnotné a výkonné nie len dekoračné.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Uchytenie zrkadla je na špeciálne kovanie, ktoré zamedzuje nežiadúcim pohybom pri starostlivosti o zrkadlo.

Špecifikácie

Doprava Slovensko 0€ / Česko 15€
Dodacia doba 3-4 týždne
Použitý materiál Drevo, zrkadlo, LED pás, hliníkový profil, LED napájací zdroj
Starostlivosť Žiadna, prach stačí utrieť handričkou
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkonné a plnohodnotné LED - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - kryté LED v lište s difúzorom - ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou
Vhodné do Kúpelňa, predsieň, spálňa..
Ošetrenie Zrkadlo je v našej dielni ošetrené nanotechnológiou.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.