Stena ICONIC Flatmoss Bollmoss Rastliny SQUARE

Stena ICONIC Flatmoss Bollmoss Rastliny SQUARE

Stena ICONIC Flatmoss Bollmoss Rastliny SQUARE

Úchvatná stena do predsiene ICONIC Flatmoss Bollmoss rastliny SQUARE zahŕňa riešenie machovej steny, zrkadla s AMBIENT LED alebo varianty INTEGRO LED, skrinku so zásuvkami. Riešenie materiálov, tvaru zrkadla, podsvietenia skrinky a zrkadla je na mieru.

  • Cena od

    899,00€

  • 749,17€ bez DPH

Popis

Používame zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Zrkadlá sú brúsené a leštené s briliantovým odleskom. Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED a samotné LED niesú viditeľné ani z bočného pohľadu. Ide o jednoliate svetlo vychádzajúce spoza zrkadla.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Machové zrkadlo je konštrukčne navrhnuté tak, aby sa v budúcnosti ktorákoľvek jeho súčasť dala vymeniť v prípade nutnosti.
Použitý stabilizovaný mach spĺňa najvyššie štandardy čo sa týka kvality, farby, odolnosti a jeho samotného lepenia.

Špecifikácie

Dodacia doba cca 4 - 5 týždňov
Použitý materiál Mach, drevo, zrkadlo, hliník, LED
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkon prispôsobený produktu - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - LED niesú viditeľné - ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou

Ostatné varianty

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.