Stena ICONIC Flatmoss Bollmoss Rastliny SQUARE 2

Stena ICONIC Flatmoss Bollmoss Rastliny SQUARE 2

Stena ICONIC Flatmoss Bollmoss Rastliny SQUARE 2

Úchvatná stena do predsiene ICONIC Flatmoss Bollmoss SQUARE zahŕňa riešenie machovej steny, zrkadla s AMBIENT LED alebo varianty INTEGRO LED, skrinku so zásuvkami. Riešenie materiálov, tvaru zrkadla, podsvietenia skrinky a zrkadla je na mieru.

  • Cena od

    899,00€

  • 749,17€ bez DPH

Popis

Používame zrkadlá AGC, prémiovú radu ekologických zrkadiel s nízkym obsahom olova v laku a vysokou odolnosťou voči korózii.
Zrkadlá sú brúsené a leštené s briliantovým odleskom. Ambientné podsvietenie cez zrkadlo nepresvitá ani pri najvyššom jase a úplnej tme v miestnosti. “Body“ LED a samotné LED niesú viditeľné ani z bočného pohľadu. Ide o jednoliate svetlo vychádzajúce spoza zrkadla.
Dlhá životnosť svietenia je zaručená vďaka dobrému chladeniu. Machové zrkadlo je konštrukčne navrhnuté tak, aby sa v budúcnosti ktorákoľvek jeho súčasť dala vymeniť v prípade nutnosti.
Použitý stabilizovaný mach spĺňa najvyššie štandardy čo sa týka kvality, farby, odolnosti a jeho samotného lepenia.

Špecifikácie

Dodacia doba cca 4 - 5 týždňov
Použitý materiál Mach, drevo, zrkadlo, hliník, LED
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - výkon prispôsobený produktu - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - LED niesú viditeľné - ovládanie LED dotykovo, bezdotykovo, centrálne alebo kombináciou s pamäťou

Ostatné varianty

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.