Zrkadlová zostava ICONIC MERA

Zrkadlová zostava ICONIC MERA
Zrkadlová zostava ICONIC MERA Zrkadlová zostava ICONIC MERA Zrkadlová zostava ICONIC MERA Zrkadlová zostava ICONIC MERA Zrkadlová zostava ICONIC MERA Zrkadlová zostava ICONIC MERA Zrkadlová zostava ICONIC MERA Zrkadlová zostava ICONIC MERA Zrkadlová zostava ICONIC MERA

Zrkadlová zostava ICONIC MERA

Zrkadlová zostava MERA je skutočnou perlovou zostavou, ktorá spája vynikajúci dizajn a skvelú funkčnosť. V kombinácii s podsvietením zrkadla je tento produkt absolútne luxusným a neprehliadnuteľným prvkom interiéru.

  • Cena od

    950,00€

  • 791,67€ bez DPH

Popis

Zrkadlovú zostavu ICONIC vyrábame predovšetkým na mieru podľa predstáv klienta tak nás neváhajte kontaktovať a špecifikujte si vlastné rozmery a materiály nábytku. Vypracujeme Vám cenovú ponuku na mieru.

Špecifikácie

Detail Produkt vyrobený s vysokým citom pre detail. Zrkadlo je demontovateľné, je v celosti a nieje predelené. Nieje vidieť žiadne výrezy na skle.
ROZMERY na mieru
Miesto výroby a návrhu konštrukcie Stredné Slovensko - Podpoľanie
Svietenie LED Najnovšia generácia LED čipov - jednoliate svetlo - dlhá životnosť vďaka dobrému chladeniu - vysoký index podania farieb LED - bez viditeľnosti LED - pekný bočný detail
Vhodné do predsieň, chodba, spálňa
Ošetrenie Zrkadlo je v našej dielni ošetrené nanotechnológiou.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame!

Vačšinu našej tvorby zverejňujeme na Instagrame.